SSS

SSS

Hizmetlerimiz, Jguar 3, Tiger 3 Enterprise, Netsis 3 Enterprise, Jguar 3 HR ürünlerini kapsıyor.

Logo ürünleri tarafından desteklenen veritabanları, uygulama sunucuları ve işletim sistemleri konusunda hizmet veriyor. Bunun dışında kalan sanallaştırma, depolama, donanım, ağ vs katmanlarda desteğimiz bulunmuyor. Sistem analizi esnasında kontrol edilmekle birlikte, bu katmanlarla ilgili bir aksiyon alınmıyor.

DSC ekibi işin mutfağında, yani veritabanı ve sistem tarafında yer alıyor. Bahsi geçen soru/sorun veritabanı veya sistem kaynaklı değilse, ürünler ve modülleriyle ilgili sorularınız için proje/destek ekipleriyle irtibata geçmeniz gerekiyor.

Öncelikle, yaşadığınız sorunla ilgili olarak destek/proje ekipleriyle irtibata geçmeniz gerekiyor. Ekipler tarafından sorunun ürün kaynaklı olmadığı ve veritabanı/sistem tarafından kaynaklanabileceği tespit edilirse, ekibimize yönlendirme yapabilirler veya siz bu bilgiyle bize başvurabilirsiniz.

Evet, sadece sistem analizi için de başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formunuz DSC ekibi tarafından incelenir, uygun görüldüğü takdirde, sizinle iletişime geçen ekibimiz nasıl bir yol izleneceği ve ne yapılması gerektiği konusunda bir yol haritası çizer.

Evet, başvuru formları arşivlendiği için, müşteri veya iş ortağı fark etmeksizin herkesin başvuru formunu doldurmasını rica ediyoruz.

İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı beraber analiz ederek, size en uygun paketi seçebiliriz.

Sitemizde yer alan iletişim bölümünden, e-posta aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.